[email protected] +44 14 03 887 124

Toptan

Best wholesale price

 
Conditions:
· Quantityis based on full container load
· 30% deposit upon ordering, balance payment against documents
· After arrival, goods are collected in our warehouse within 7 working days
· Delivery for other location is up for consultation

Displayed wholesale prices are intended to be used as an indication only. These prices are not official offers from All In Packaging and Nordtek. Prices that you actually receive will depend on the USD/EUR/GBP rates, raw materials’ prices, shipping methods and other conditions of your order. 


Why choose All In Packaging?
 
· 18 years of experience in global sourcing
· You can spare efforts and eliminate risks buying from a European specialist instead of directly dealing with Asian or US suppliers
· We can offer the same or better prices than direct overseas suppliers because of the handled large quantities
· Thousands of products in one place
· All In Packaging is available in over 10 different languages, with local offices in many countries providing native speaking customer support

 

 

All In Packaging web mağazası yüksek miktarlarda yapılan siparişlerde neler sunuyor?

All In Packaging çözümleriyle müşterilerine yüksek miktarlarda yapılan siparişlerde birçok avantaj sağlamaktadır. Yüksek miktarda yapılan siparişler önemli ölçüde daha kolay tedarik sağlayarak maliyetleri ve harcanan zamanı azaltır.

Şu anda mevcut online ve offline imkanların bir çok dezavantajı vardır: Tek tek her bir ortağın teklifinin aranmış olması gerekmektedir ve ayrı ayrı birkaç ortakdan teklif istemek zorundasınız. Ancak, All In Packaging’in sisteminde üreticilerin ve bayilerin teklifini tek bir yerde bulabilir, ortaklarımızın mevcut stoklarından dilediğinizi seçebilirsiniz ve bununla beraber süreç çok daha kolaylaşır. Partnerlerimizin bütün ürünlerini, detaylı ürünlerin bilgilerini ve geçerli verilerinin hepsini bir yerde bulabilirsiniz ayrıca seçtiğiniz ürünler için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin satıcılarıyla teker teker görüşme derdinden kurtulmuş olursunuz.

All In Packaging web mağazası bir perakende deposu ve toptan bir showroomdur.

Hemen bir kaç tıklama ile 5.000'e kadar ürünü mevcut stoklardan sipariş verebilirsiniz. Gerçek-zamanlı stok bilgileri ve detaylı ürün açıklamaları ile müşterilerimiz kendilerine en uygun ürünü sipariş edebilirler. Siparişleri hemen stokdan sağlanacaktır. Web mağzamızda bulunan ürünlerin fiyatları yalnızca perakende satış için geçerlidir. Ayrıca 5,000'in üzerinde ürün siparişi için müşterilerimizin her birine önemli ölçülerde daha olumlu özel fiyatlar sunuyoruz.

Eğer toptan sipariş vermek isterseniz All In Packaging size 3 seçenek sunuyor:

5.000'in üzerindeki siparişlerinizde özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Bu durumda satış temsilcilerimiz sizlere çok makul fiyat teklifi ve teslimat şartları, başvuru tarihleri hakkında bilgiler gönderecektir.

Sözleşme siparişi göndermek gibi bir fırstanızda bulunmaktadır.

Teslimatın stoktan olmadığı, üretimden olduğu durumlarda teslimat süresi uzun olacaktır. Bir sözleşme düzeni içinde, devam eden taleblerinizi karşılamayı taahhüt ediyoruz. Bu sözleşme düzeninin en büyük yararı daha uzun tedarik süresi karşılığında istenilen ürünleri tüm diğer seçeneklerden daha ucuza alabiliriz.

Web mağazamızda hem standart stoklara hem de ortaklarımızın indirimli stoklarına ulaşabilirsiniz.

Sizin aradığınız özelliklere uygun ürünleri çok özel fiyatlarla özel teklif ürünleri arasından stok bilgileriyle beraber bulabilirsiniz. Ortaklarımızın standart ve indirimli stokları sistemimizde dış envanterler olarak görünür. Üretilen ürün sürekli olarak üretiliyor ise "sürekli sağlanan kaynak" olarak işaretlenir. İndirimli stokların sürekli temini garanti edilemez. Bu nedenden dolayı fiyatları son derece avantajlıdır.

Yükleniyor ...