[email protected] +44 14 03 887 124

Üretim fazlası ürünlerinizi satın alıyoruz!

„ Birinin önemsemediği başkasının hazinesidir.

Ambalaj müşterisi olarak üretim fazlası ürünlerinizden atmak dışında başka bir şekilde kurtulmak en zor kısmıdır. Ürünlerizi satın almak isteyen birini bulabilirseniz, sizin için de çevre için de en iyi çözüm olur.

Üretim fazlası ambalajlarınız All in Packaging üzerinden iki yöntemle satılabilir:

 

Re-Packaging products

 

Üretim fazlası ürünlerinizi satın alıyoruz 

Kolayca satılabilen ürünler vardır, önemli olan potansiyel müşterileri bulmaktır. All In Packaging binlerce müşteriyle beraber çalışır ve ürünlerinizin kolayca satılınabilir olduğunu düşünüyorsak, ürünlerinizi sizden doğrudan satın alarak stoktan müşterilerimize sunuyoruz.

Ürünleriniz All In Packaging'de sunulacaktır

Hacmi depoda stok yapılamayacak kadar büyük olan ürünleri sizlerden satın alamasakta sizin doğru müşterileri bulmanızda herzaman yardımcı oluyoruz.  Binlerce potansiyel müşteri fazlalık ambalaj ürünlerinizi satmak için hala iyi bir şans demektir.

All In Packaging bütün tedarikçilere açıktır. Sınırlı stok ile bir üretim fazlası ambalaj sahibi veya sürekli tedarik ile bir ambalaj üreticisi olmanız hiç farketmez sizlere doğru müşteriyi bulurken aynı zamanda paranızı ve cevreyi korumamıza izin verin. All In Packaging ile küçük miktardaki üretim fazlası ürünlerinizi bile müşterilere satabilirsiniz.

Eğer üretim fazlası ambalajınız varsa, bize bildirmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz! Müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizlerle irtibata geçecektir.

 

 

Bizimle iletişime geçin

Yükleniyor ...