[email protected] +44 14 03 887 124

Gizlilik Politikası

All In Packaging olarak müşterilerimizin gizliliğine ve kişisel verilerine saygı gösteriyor ve korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Ticari portalımızın önemli bir kısmı ziyaretçilerimizin  kimliğini ifşa etmek ya da herhangi bir kişisel veri sağlamak zorunda kalmadan ziyaret edilebilir durumdadır.

Ancak, Portalımızın belirli bölümlerine erişim müşterilerimizin ihtiyaçlarını düzenlemek ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, tescile tabidir. Kullanıcılar ile iletişim ve ürün ve hizmetlerin(kayıt dahil) kalitesini artırmak amacıyla, onların kişisel olarak veya işleri için ilgilendiklerini , bunlarla ilgili istatistik verilerini, diğer ürünler ile onların deneyim ve istenen iletişim yöntemi  ile ilgili kullanıcılardan bilgi istenebilinir.

Kayıt sırasında, bize kişisel verilerinizi sağlamanız gerekmektedir. Zorunlu verilerin (örneğin isim, telefon numarası, e-mail adresi) muhakkak sağlanması gerekmektedir diğer veriler ne kayıt için ne de satın alma için zorunludur. All In Packaging, kullanıcılarının bilgilerini diğer şirketlere satmaz, kiralamaz ve vermez.

Firmamız veri yöneticisi kişisel verilerinizi işler,  korur ve  tamamen kamu yararı bilgilerin tanıtımına ilişkin yasa hükümlerine saygı ile verilerin kaydını tutar. Yetkili sadece bu alanlarda hizmet sunmak için yetkisini kullanabilir.

Kayıt sırasında bize sunulan kişisel verileri  kanun veya resmi prosedürler ile ilgili yükümlülükler hariç bunu yapmak için izniniz olmadan hiçbir koşulda başka kişilerle paylaşmıyoruz. All in Packaging müşterilerinin internette yayınlanan verilerinin doğruluğu için tam sorumluluk kabul edemez.

Yükleniyor ...